Logi, Durvis, Stikla paketes

10 % no pārdotā mēs ziedojam Ukrainas karavīru militārajam ekipējumam!

Logi, Durvis

Sistēma GEALAN S 8000 – S 9000

GEALAN S 9000 – tā ir profilu ar ārējo blīvējumu sistēma, kas izpildīti 6-kameru variantā. GEALAN S 9000 profilu sistēmās var iemontēt 40 mm biezas stikla paketes. Sistēmas S 9000 profila montāžas dziļums sastāda 74 mm, kas ļauj uzstādīt tērauda cietības elementus, kas nepieciešami konstrukcijas stabilitātes nodrošināšanai.

GEALAN 

Vērtnes inerces moments ar tērauda stiegrojumu sastāda 2,64-5,51 cm4. S 9000 IQ sistēma ir unikāla logu sistēma, kuru var rekomendēt būvkonstrukcijām.


Pavisam no S 9000 sistēmas profila var izgatavot aptuveni 40 dažādus logu un durvju konstrukciju tipus, gan standarta, gan nestandarta formas, tai skaitā sanācijas un restaurācijas darbiem vēsturiskās ēkās.


Sistēmas GEALAN S 9000 IQ 6-u kameru variantam ir pievienotas divas papildu siltumizolācijas kameras, kas uzlabo siltuma vadītspējas pretestības koeficientu apmēram par 0,1-0,2 Vt/m2K. GEALAN S 9000 sistēmas profils tiek piedāvāts tirgū divos variantos: bez blīvējuma un ar koekstrudēto blīvējumu.


Konstrukcijas var tikt izpildītas ar plakņu nobīdi, kā arī ar to daļēju nobīdi ar noapaļotu ārējo piedurlīsti. Sistēmā GEALAN S 9000 vērtne var būt trīs konfigurāciju: šaura (70 mm), vidēja (78 mm) un plata, ar konstruktīvo augstumu 105 mm Standarta kombinācijas platuma gadījumā rāmis/vērtne sastāda tikai 116 mm. GEALAN S 9000 sistēma ņem vērā pat visprasīgāko dizaineru un arhitektu vēlmes: harmoniskas proporcijas, šauri redzamie profila elementi, mīkstas kontūras, glancēta virsma, bagātīga krāsu palete.


Izstrādājot GEALAN S 9000 sistēmu, konstruktoriem izdevās atrisināt tradicionālās bīdāmo durvju problēmas un sasniegt visaugstākos stabilitātes, siltuma, lietusgāžu un vēju slodžu drošības rādītājus, īpaša uzmanība tika veltīta durvju izgatavošanas laika samazināšanai

PONZIO

Ekonomiska trīskameru profilu sistēma ar «eirogropi» un aizvara gropi, kas tiek izmantota PVC profilu balkona logos un durvīs.

Konstruktīvais profilu dziļums rāmjiem sastāda 52 mm, bet vērtnēm 60 mm

Sistēma ļauj pielietot plašu aksesuāru gammu un atvieglo to montāžu.

Ponzio PE 52 sistēmas profilu trīskameru konstrukcija paaugstina cietību un ļauj sagatavot liela gabarīta konstrukcijas.

SISTĒMAS RAKSTUROJUMS

– savienojamība ar citām firmas Ponzio sistēmām

– furnitūras pielietojuma iespēja „eiropgropei” un PVC

– arku konstrukciju izgatavošanas iespēja

– 10-43 mm bieza pildījuma izmantošanas iespēja:

– daudzveidīgi stūru savienojumu veidi – savērpšana, iepresēšana

– rāmja vērtnes profilu ārmalu apdare

Virsmu krāsošanas veidi

Pulverveida krāsošana ar poliestera krāsām, kas atbilst Qualicoat prasībām, krāsas izvēle pēc RAL skalas;

krāsu anodoksidēšana: dabiskā alumīnija, olīvzaļa, šampanieša, zelta, brūna, saskaņā ar Qualanod prasībām: krāsošana atbilstoši kokam:

siltumvadītspējas (rāmim) koeficients Uf= 2,1-2,5W/m2K

Stikla paketes

stikla-paketes

Vienkārtas stiklojums, neatkarīgi no stikla biezuma, nespēj efektīvi pasargāt telpas no siltuma zudumiem. Siltumizolatora lomu daudz labāk pilda nekustīga gaisa vai gāzes šķirkārta, tāpēc mūsdienu logu konstrukcijās tiek izmantotas stikla paketes, kas sastāv no diviem vai vairākiem stikliem ar hermētiski noslēgtu telpu starp tiem. Šī telpa starp stikliem var būt pildīta ar gaisu vai kādu cēlgāzi, parasti argonu, kam ir lēnāka konvekcijas plūsma. Attiecīgi palēninās arī siltuma enerģijas pārnese no iekšējā siltā stikla uz ārējo auksto stiklu. Ar gaisu vai argonu pildītām paketēm optimālais attālums starp stikliem ir 15 – 16 mm.


Vēl lielāka nozīme siltumenerģijas caurlaidības samazināšanā ir speciālajiem stikliem. Ir zināms, ka divas trešdaļas siltumenerģijas tiek zaudētas infrasarkanā starojuma veidā no telpas uz āru caur stiklojumu, un tikai viena trešdaļa – konvekcijas un kondukcijas veidā. Stikli ar īpašiem selektīviem pārklājumiem, jeb tā sauktie Low-E stikli, būtiski samazina siltuma aizplūdi infrasarkanā starojuma veidā.


Paketei ar selektīvo pārklājumu siltuma izolācija ir apmēram 2 reizes labāka, salīdzinot ar parastiem stikliem, pie tam vizuāla atšķirība starp šiem stikliem ir minimāla. Selektīvais pārklājums dienas gaismas caurlaidību samazina ļoti minimāli. Saint-Gobain Glass ražotajam Planitherm Ultra N stiklam šī starpība ir tikai 1%.


Selektīvā stikla paketei iekšējā stikla virsmas temperatūra ir tuvu istabas gaisa temperatūrai arī aukstā laikā, līdz ar to tiek novērsts nepatīkamais „aukstās zonas” efekts logu tuvumā, kā arī ievērojami samazinās kondensāta veidošanās iespēja. Šeit gan uzreiz jāpiebilst, ka līdz ar logu nomaiņu pret jauniem blīvi noslēdzamiem pakešu logiem tiek krasi ierobežota līdzšinējā „dabiskā ventilācija” caur veco logu spraugām, un tāpēc noteikti ir jāparūpējas par atbilstošas ventilācijas ierīkošanu vai regulāru telpu vēdināšanu; pretējā gadījumā mitrums telpās var pieaugt un kondensāta veidošanās kļūt vēl izteiktāka kā līdz šim.


Selektīvā stikla paketes var dot ievērojamu ieguldījumu logu energoefektivitātē, jo ielaiž telpās saules īso viļņu siltuma starojumu, bet neizlaiž no telpas garo viļņu siltuma starojumu, ko izstaro sadzīves siltuma avoti. Līdz ar to aukstā gadalaikā saules enerģija tiek efektīvi izmantota telpu siltuma uzturēšanai.